z
Czy pomagasz bezdomnym psom?

Zawsze
Często
Czasami
Nigdy
nie spotykam ich


Szukaj na Szarik.pl:


Przechytrzyć psa

Psy, pies, szczeniaki, szczenięta oraz rasy psów.Szkolenie psów przez wiele lat opierało się na wzmocnieniu negatywnym, stosowaniu siły i przymusu. Na szczęście, zaczynamy odchodzić od takich sposobów a Terry Ryan – ceniona w całym świecie specjalistka szkolenia – jest jedną z prekursorek metod pozytywnych. PRZECHYTRZYĆ PSA to książka, w której autorka dzieli się swym dwudziestopięcioletnim doświadczeniem i uczy czytelnika, jak zrozumieć psa, jak go szkolić i rozwiązywać pojawiające się problemy bez użycia siły.

Książka ta pokaże Ci, jak, wykorzystując pozytywne metody szkolenia, mądrze motywować psa, nauczyć go ciekawych sztuczek oraz pozwoli zrozumieć, co dzieje się w głowie Twojego najlepszego przyjaciela.

Dowiesz się nie tylko, jak przechytrzyć brudzące w domu szczenię i niesfornego psa sąsiadów; znajdziesz też wskazówki, jak radzić sobie z psem:
  • nadpobudliwym
  • ciągnącym na smyczy
  • wskakującym na ludzi
  • nienawidzącym samotności
  • nieustannie szczekającym
  • niszczącym przedmioty
  • agresywnym
O AUTORKACH:

Terry Ryan zajmuje się profesjonalnie szkoleniem psów od 1968 roku. Publikowała książki i artykuły o szkoleniu w wielu krajach, prowadziła wykłady i seminaria zarówno dla szkoleniowców, jak i doradców behawioralnych. Jest członkiem National Association of Dog Obedience Instructors; Association of Pet Dog Trainers; Institute of Ethology i North American Wildlife Foundation at Wolf Park, Delta Society. Jest dyrektorem Animal Fanciers School w Japonii.

Kirsten Mortensen, pisarka mieszkająca w Rochester w USA. Jej wielką pasją jest wyjaśnianie i przybliżanie czytelnikom, fascynujących zagadnień współczesnej nauki i technologii. Mieszka z córką, rozpieszczonym kotem i psem corgi wyszkolonym metodą klikerową.


stron: 256
cena: 32 zł


ZAPRASZAMY Wydawnictwo Galaktyka
www.galaktyka.com.pl
galak@galaktyka.com.pl
0-42 639-50-18


Pies, psy, rasy psów - Szarik.pl, 2011-01-28 22:49:28


« Powrót »


Komenatrze:
(dodaj swój komentarz)kofi2011-11-09 19:38:24
musi być bardzo interesyjąca

piesek112011-08-23 21:22:05
ta siążka musi byc ciekawa

Dodaj komentarz (po zalogowaniu):
Login:
Hasło:Załóż konto

Login:
Hasło:

Znalazłem psa - GNIAZDOWO, Gm.Biesiekierz
GNIAZDOWO, Gm.Biesiekierz
więcej...