z
Czy pomagasz bezdomnym psom?

Zawsze
Często
Czasami
Nigdy
nie spotykam ich


Szukaj na Szarik.pl:


Stop otyłości. Ważą się losy psów i kotów. Ruszyła VI kampania!

Psy, pies, szczeniaki, szczenięta oraz rasy psów.Z początkiem maja oficjalnie wystartowała kampania „Stop otyłości. Ważą się losy psów i kotów”. Jej organizatorzy zaplanowali dla właścicieli zwierząt wiele niespodzianek i atrakcji. Będzie można otrzymać wiele cennych informacji na temat nadwagi i otyłości zwierzęcej, a także zdobyć ciekawe gadżety, które zmotywują do walki ze zbędnymi kilogramami naszych czworonożnych przyjaciół.

Każdy właściciel psa i kota będzie mógł przyłączyć się do akcji jako jej Ambasador i powalczyć o wyjątkową koszulkę „Chodzę z psem” lub „Bawię się z kotem”. Uruchomiona zostanie także specjalna aplikacja do pobrania na urządzenia mobilne, dzięki której będziemy mogli m.in. planować trasy spacerów z psami, sprawdzić, kto właśnie spaceruje z psem w naszej okolicy, a także śledzić rankingi innych użytkowników.

11 maja do parków w sześciu polskich miastach (Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Gdańsku) wyruszą Strażnicy Psiej Wagi, którzy rozmawiać będą z właścicielami na temat otyłości zwierzęcej. To jeszcze nie koniec. Przewidziano także wielki finał kampanii pod nazwą „Rusz z kanapy cztery łapy”, który odbędzie się 19 maja, o godz. 13.19 podczas wydarzeń plenerowych w czterech miastach Polski: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu. Organizatorzy pragną zaangażować wszystkich obecnych do wspólnej akcji, której szczegóły pozostają na razie niespodzianką.
Jak łatwo zauważyć, przez cały maj będzie się naprawdę dużo działo – warto zatem być na bieżąco. Aby zainteresowanym nic nie umknęło, organizatorzy uruchomili pod adresem specjalne forum, gdzie komunikować będą szczegóły oraz plan wszystkich atrakcji.

Zachęcamy wszystkich właścicieli psów i kotów, aby pokazali, że zaangażowanie w tematykę dbania o zdrowie, prawidłową wagę i dobrą kondycję swoich czworonogów nie jest im obce.

To już szósta edycja kampanii „Stop otyłości. Ważą się losy psów i kotów”, której celem jest zwrócenie uwagi właścicieli zwierząt na problem prawidłowej masy ciała ich podopiecznych oraz regularną jej kontrolę u lekarza weterynarii. W tym roku pomysłodawcy jeszcze mocniej pragną podkreślić rolę wspólnego ruchu, jako – obok odpowiedniej diety najważniejszego czynnika, wpływającego na osiągnięcie idealnej sylwetki zwierzęcia.

Organizatorem kampanii „Stop otyłości. Ważą się losy psów i kotów” jest firma Royal Canin. Wszelkie informacje i szczegóły na temat kampanii znajdują się na oficjalnej stronie: tutaj

Pies, psy, rasy psów - Szarik.pl, 2013-05-08 13:37:41


« Powrót »


Komenatrze:
(dodaj swój komentarz)
Nie ma jeszcze komentarzy, Twój może być pierwszy :).

Dodaj komentarz (po zalogowaniu):
Login:
Hasło:Załóż konto

Login:
Hasło:

Znalazłem psa - GNIAZDOWO, Gm.Biesiekierz
GNIAZDOWO, Gm.Biesiekierz
więcej...