z
Czy pomagasz bezdomnym psom?

Zawsze
Często
Czasami
Nigdy
nie spotykam ich


Szukaj na Szarik.pl:


Festiwal Yorków po raz kolejny rusza w Polskę!

Psy, pies, szczeniaki, szczenięta oraz rasy psów.Doskonała zabawa i potężna dawka edukacji czekać będą na właścicieli i miłośników psów rasy yorkshire terrier w kwietniu i maju podczas nadchodzącego Festiwalu Yorków. W trakcie wydarzeń w centrach handlowych we Wrocławiu, Gdyni, Katowicach oraz Poznaniu będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów ds. zdrowego żywienia, lekarza weterynarii, behawiorysty zwierzęcego oraz groomera. Wśród licznych atrakcji przewidziano także m.in. profesjonalne pokazy sprawności yorków na torze agility oraz konkursy z nagrodami.

Wszyscy uczestnicy Festiwalu Yorków mogą liczyć na niezapomniane wrażenia. W programie przewidziano także finał konkursu „Ja i mój York”, podczas którego zaprezentuje się 20 wyjątkowych duetów wyłonionych w kwalifikacjach online (zarejestrować można się od 12 marca pod adresem). Ponadto będzie możliwość sprawdzenia się w licznych konkursach, w których szczególnie doceniona zostanie wiedza właścicieli z zakresu zdrowia, żywienia i codziennej pielęgnacji zwierzęcia. Wiele pozytywnych emocji uczestnikom, którzy przyjdą na Festiwal ze swoimi yorkami, dostarczy zapewne agility. Będą oni mogli pod okiem wykwalifikowanych trenerów przeprowadzić swojego psa przez ten specjalnie zaprojektowany tor przeszkód. Obecność podczas wydarzenia będzie także doskonałą okazją do sprawienia sobie wyjątkowej pamiątki i wykonania profesjonalnego zdjęcia ze swoim yorkiem na gwiazdorskim tle festiwalowym!

Plan „Festiwalu Yorków”:

  • 6 kwietnia 2014, godz. 14-18, Wrocław, Arkady Wrocławskie, ul. Powstańców Śląskich 2-4;

  • 13 kwietnia 2014, godz. 14-18, Gdynia, CH Riviera, ul. Kazimierza Górskiego 2;

  • 11 maja 2014, godz. 14-18, Katowice, Silesia City Center, ul. Chorzowska 107;

  • 18 maja 2014, godz. 14-18, Poznań, King Cross Marcelin, ul. Bukowska 156.


Poprzednia edycja Festiwalu Yorków cieszyła się ogromną popularnością. Na Finał Festiwalu, który odbył się w katowickim Silesia City Center, przybyły prawdziwe tłumy. Organizatorzy zachęceni pozytywnym odzewem społeczności miłośników rasy yorkshire terrier, postanowili rozszerzyć wydarzenia festiwalowe także na inne miasta, aby jeszcze więcej osób zainteresowanych mogło wziąć w nich udział.

Organizatorem Festiwalu Yorków jest firma Royal Canin Polska.

Po szczegóły zapraszamy na www oraz FB.

Kontakt prasowy:

Agencja PR Image Line Communications
www.imageline.pl


Agata Niemiec-Miżejewska
mizejewska@imageline.pl
tel. +48 503 002 513

Magdalena Ciszewska
magdalena.ciszewska@imageline.pl
tel. +48 502 664 713


Pies, psy, rasy psów - Szarik.pl, 2014-03-19 15:16:40


« Powrót »


Komenatrze:
(dodaj swój komentarz)korcia242014-03-27 15:20:41
O!:) Chętnie się wybiorę ;)

Dodaj komentarz (po zalogowaniu):
Login:
Hasło:Załóż konto

Login:
Hasło:

Znalazłem psa - GNIAZDOWO, Gm.Biesiekierz
GNIAZDOWO, Gm.Biesiekierz
więcej...
Znalazłem psa - Zagórze / Chrzanów
Zagórze / Chrzanów
więcej...