z
Czy pomagasz bezdomnym psom?

Zawsze
Często
Czasami
Nigdy
nie spotykam ich


Szukaj na Szarik.pl:


kasia10
Psy, pies, szczeniaki   Witam, niedługo idę do szkoły średniej i mam zamiar zaadoptować psa. Moje mieszkanie nie jest zbyt duże, ale z pewnością jest w nim miejsce dla kochanego pupila. Jestem osobą ambitną i pracowitą. Lubię spacery także myślę, że piesek będzie idealnym partnerem do spacerków. Nie jestem jednak osobą ruchliwą. Piesek musiałby lubić domowe pieszczoty, ale niestety na podwórkowe zabawy musiałby trochę poczekać. Marzy mi się średniej lub małej wielkości piesek, który uwielbiałby pieszczoty i zabawy. Chciałabym aby nie był to pies agresywny czy nadmiernie żywiołowy i ruchliwy wolałabym aby był wesoły, przemiły, spokojny i oddany. Mam nadzieję, że mi pomożecie w wyborze mojej rasy. Z góry dziękuje. Cześć!

Rasy psów - jaką rasę wybrać? 2014-06-01 20:44:35

Komenatrze:
(dodaj swój komentarz)korcia242014-06-30 11:25:03
Ja bym cavaliera nie polecała, a tak apropo - widzę, że masz w loginie cavaliera, więc pewnie jest to Twoja ulubiona rasa :) ale pomimo to proszę - nie podawaj ras, które chcesz Ty mieć, tylko dobieramy rasę dla innych - okej? :)

cavalier2014-06-28 14:06:00
Lub mops, jednak one mocno linieją

cavalier2014-06-28 13:59:56
Cavalier :-)

korcia242014-06-21 18:20:57
Cóż... Na Twoim miejscu poczekałabym kilka miesięcy. Nowa szkoła jest zawsze stresująca, a wiadome, że w szkole średniej nauka jest na wyższym poziomie i potrzeba więcej czasu na naukę :) Może poważniej zacznij zastanawiać się nad psem w listopadzie. Wtedy będziesz wiedzieć ile czasu będziesz mogła poświęcić psu lub czy w ogóle będziesz mogła poświęcić mu czas :) Poleciłabym Ci grzywacza chińskiego - psa o dość kontrowersyjnym dla wielu wyglądzie. Jeżeli nie spodoba Ci się - rozumiem, bo wiele osób nie darzy ich sympatią. Ale dlaczego akurat on? Jest niewielki, dobrze znosi życie w mieście, jego sierść nie potrzebuje większej uwagi, a podejrzewam, że może braknąć Ci czasu na codzienną pielęgnację sierści. Przy okazji nie wymaga dużej aktywności fizycznej :) No i najważniejsze - nie gubi sierści :) Coś większego... Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłby również whippet, jednak potrzebuje on trochę więcej spacerowania. Może basenji, boston terrier? Jeżeli chciałabyś więcej konkretów, pomoc z większymi szczegółami, dobór hodowli - pisz śmiało ;) rhodesianka@gmail.com

Dodaj komentarz (po zalogowaniu):
Login:
Hasło:Załóż konto

Login:
Hasło:

Znalazłem psa - GNIAZDOWO, Gm.Biesiekierz
GNIAZDOWO, Gm.Biesiekierz
więcej...